DESIGN CONTROLLERS 

Trochę informacji o naszej firmie:) 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w ulepszaniu designu kontrolerów / padów do komputerów, konsol Xbox oraz PlayStation.Nasze kontrolery zostały zaprojektowane dla graczy, którzy chcą poprawić wygląd swojego starego kontrolera .

 CEL I MISJA :
Głównym celem naszej firmy jest udostępnienie graczom wszystkich akcesoriów do zmiany wyglądu kontrolera, między innymi analogi, d-pad, obudowy, przyciski ABXY, przyciski R1 R2 zarówno do nowszych kontrolerów jak i starszych ich wersji.Głownie skupiamy się na konsolach PlayStation i XBOX.Staramy się dostarczać klientom produkty najwyższej jakości, które będą dobrymi zamiennikami standardowych obudów lub przycisków do pada. Dzięki którym zaczniesz zdobywać lepsze wyniki w grach, a akcesoria które mamy w naszej ofercie pomogą Ci w utrzymaniu lepszej i dłuższej żywotności zarówno konsoli jak i kontrolera.
 Na naszym sklepie znajdziesz, standardowe, firmowe produkty do konsol 
 Wszystko to w konkurencyjnie niskich cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasz dział obsługi klienta służy fachową pomocą i doradztwem graczom zaczynającym swoją przygodę w tej dziedzinie.  
Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce, a nasze produkty możesz znaleźć także u youtuberów, z którymi współpracujemy oraz na Allegro
JEŚLI ZNALAZŁEŚ NASZĄ FIRMĘ I DO NAS ZAJRZAŁEŚ TO NIE JEST TO PRZYPADEK.!!ZNAJDŹ PRODUKT, KTÓRY CIE INTERESUJE , A JEŚLI GO NIE MA W AKTUALNEJ OFERCIE NAPISZ DO NAS A MY SPROWADZIMY GO DLA CIEBIE.