DESIGN CONTROLLERS 

Trochę informacji o naszej firmie:) 

Jesteśmy firmą nastawioną na rynek gamingowy. Naszym celem jest udostępnienie Ci najlepszych jakościowo produktów dla początkujących graczy oraz profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz różnego typu asortyment, który został wyselekcjonowany specjalnie po to, abyś mógł/a korzystać podczas swojej przygody z graniem z najlepszych jakościowo produktów.

W naszym sklepie online dla graczy znajdziesz produkty do konsol PlayStation oraz XBOX. W ofercie mamy także akcesoria do komputerów, takie jak myszki, klawiatury, obudowy i wiele innych tego typu produktów, dzięki czemu zaczniesz zdobywać lepsze wyniki w grach, gdyż wychodzimy z założenia:

DOBRY SPRZĘT = WYGRANA

 

NASZ CEL:

Naszym celem jest dostarczanie CI najnowszych produktów zgodnych z najnowszymi trendami w Esporcie. Każdy nasz produkt jest testowany przez graczy na targach PGA oraz zawodach IEM. Nasi dostawcy, z którymi współpracujemy dbają o to, aby każdy sprzęt spełniał wymagania nawet najlepszych graczy platformy konsolowej i desktopowej.


 Na naszym sklepie znajdziesz, standardowe, firmowe produkty do konsol 
 Wszystko to w konkurencyjnie niskich cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasz dział obsługi klienta służy fachową pomocą i doradztwem graczom zaczynającym swoją przygodę w tej dziedzinie.  
Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce, a nasze produkty możesz znaleźć także u youtuberów, z którymi współpracujemy oraz na Allegro
JEŚLI ZNALAZŁEŚ NASZĄ FIRMĘ I DO NAS ZAJRZAŁEŚ TO NIE JEST TO PRZYPADEK!! ZNAJDŹ PRODUKT, KTÓRY CIE INTERESUJE , A JEŚLI GO NIE MA W AKTUALNEJ OFERCIE NAPISZ DO NAS, A MY SPROWADZIMY GO DLA CIEBIE.