Nowy sposób płatności, który pozwoli Ci sprawdzić produkt zanim za niego zapłacisz - tak jak to robisz przy tradycyjnych zakupach. Kup, sprawdź i zapłać jeśli wszystko jest w porządku - w ciągu 21 dni za darmo. 

Usługa jest dostępna bez rejestracji i dla klientów wszystkich banków.

 

 

Dzięki Twisto możesz sprawdzić, czy zakupiony przez Ciebie produkt jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zwracając produkt, nie musisz czekać na zwrot pieniędzy, ponieważ nigdy nie opuściły Twojego portfela.

 

Nie musisz już martwić się tym, że nie masz aktualnie środków na koncie. Masz 21 dni od zamówienia na zapłatę za produkty. Poczuj się wolny.

 

Kupując z Twisto jedyne, co musisz zrobić, to wybrać swoje produkty. Płacisz jednym kliknięciem. Żadnych loginów, haseł, podawania wrażliwych danych. Wygodnie i szybko, szczególnie na telefonie!

 

 

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Pierwsze 21 dni korzystasz z usługi zupełnie za darmo

Chcemy być zupełnie transparentni i nie cierpimy drobnych druczków. Jeśli zapłacisz na czas obydwie strony na tym skorzystają. Będziemy Ci przypominać o spłaceniu zobowiązania wobec nas w ciągu 21 dni od zakupu. Usługa jest wtedy dla Ciebie zupełnie darmowa. Jeżeli nie zdążysz zapłacić w terminie zostaną naliczone dodatkowe koszty -à zobacz jak naliczane są opłaty https://www.twisto.pl/