Czas realizacji i dostaw w Design Controllers

Nasz sklep proponuje możliwość dostawy w dogodny dla Ciebie sposób:

1. SPOSOBY DORĘCZENIA PACZEK W NASZYM SKLEPIE

PRZEWOŹNIKCENA DOSTAWYCZAS DORĘCZENIAPOWYŻEJ 1000ZŁ
KURIER DPD PRZEDPŁATA10,0024-48HDARMOWA DOSTAWA
KURIER DHL PRZEDPŁATA10,0024-48HDARMOWA DOSTAWA
KURIER UPS PRZEDPŁATA10,0024-48HDARMOWA DOSTAWA
KURIER INPOST PRZEDPŁATA10,0024-48HDARMOWA DOSTAWA
KURIER POBRANIE18,9924-48HDARMOWA DOSTAWA
KURIER FEDEX PRZEDPŁATA10,0024-48HDARMOWA DOSTAWA

 

PACZKOMATY:

  1. ODBIÓR W PACZKOMACIE:

Paczkomaty to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z tej formy dostawy, odbierasz swoje zakupy o dowolnej porze w wygodny sposób.

W trakcie składania zamówienia wybierz Paczkomat, do którego Twoja paczka zostanie wysłana. Zamówienie zostanie wysłane do paczkomatu w ciągu 24h-48h od momentu złożenia lub momentu zaksięgowania płatności na koncie.

Na maila oraz drogą SMS otrzymasz kod , który należy wpisać na maszynie przy odbiorze paczki. W przypadku płatności przy odbiorze istnieje możliwość płacenia tylko kartą – jeśli nie zapłacisz nie otworzy się skrytka z zamówieniem.

Paczka w paczkomacie od momentu dostarczenia jej pod wskazany adres będzie czekała 48h na odbiór, później trafi do najbliższego punktu usług paczkomatowych, gdzie będzie czekała tylko 3 dni .

Termin odbioru przesyłki z paczkomatu można jednak przedłużyć o kolejne 48 godzin. W tym celu trzeba będzie wysłać smsa na specjalny numer InPostu. Koszt? 4,62 zł z VAT.


Przy wybraniu Kurier INPOST :

  • Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki.
  • Przesyłkę Paczkomatową może odebrać każda osoba, która zna:
    - numer telefonu, na który nadana była paczka
    - kod odbioru, który wysłaliśmy SMS-em i na podany adres e-mail

Dotyczy to zarówno odbioru w Paczkomacie, jak i odbioru awizowanej przesyłki paczkomatowej z oddziału.
Oznacza to, że jeśli nie masz czasu na odbioru przesyłki, możesz przekazać te dane zaufanej osobie. Będzie mogła odebrać paczkę za Ciebie.

 

 

PROSIMY O PODANIE PRAWIDŁOWEGO MAILA, PONIEWAŻ TO NA TEN ADRES BĘDZIE WYSŁANY LIST PRZEWOZOWY ORAZ INFORMACJA O KURIERZE DORĘCZAJĄCYM.

CZAS DOSTAWY WYNOSI 2-7 DNI ROBOCZYCH , W ZALEŻNOŚCI OD WYBORU METODY DOSTAWY.

 

 PRZESYŁKA KURIERSKA - PŁATNOŚĆ Z GÓRY I PŁATNOŚĆ POBRANIOWA

  1. ZASADY DOSTARCZENIA PACZKI DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA ( KURIER )

 

Podczas zamawiania podaj wszystkie dane niezbędne do skontaktowania się z Tobą oraz wysłania zakupionego produktu pod wskazany adres.

PROSIMY O PODANIE PRAWIDŁOWEGO MAILA, PONIEWAŻ TO NA TEN ADRES BĘDZIE WYSŁANY LIST PRZEWOZOWY ORAZ INFORMACJA O KURIERZE DORĘCZAJĄCYM.


O przewidywanym terminie dostawy powiadomimy mailowo Bądź przez naszego konsultanta. Zawsze możesz skontaktować się z naszym sklepem mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać aktualne informacje.

Dokładamy wszelkich starań, aby paczki były wysyłane w ciągu 24h.

Zazwyczaj maksymalny czas oczekiwania to 2 dni robocze - przy płatności pobraniowej.


W wyznaczonym dniu, pod wskazanym adresem powinna znajdować się dorosła osoba, która będzie uprawniona do odbioru produktu.
W wypadku płatności przy odbiorze pamiętaj, aby osoba odbierająca zakupiony produkt miała przy sobie niezbędną kwotę, ponieważ nie jest możliwa zapłata kartą płatniczą.


Brak osoby uprawnionej do odbioru przesyłki, Bądź brak możliwości zapłaty określonej kwoty może spowodować utrudnienia w dostawie zakupionego produktu. Zwykle możliwe jest umówienie kolejnego terminu dostawy, jednak zależy to od regulaminu firmy kurierskiej.
Dostawa przesyłki o masie całkowitej (jednego opakowania) do 30 kg dostarczana jest do drzwi.


Podczas odbioru przesyłki koniecznie sprawdź jej stan techniczny z zewnątrz (opakowanie), jak i zawartość w obecności kuriera. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości wskazane jest bezzwłoczne sporządzenie odpowiedniego protokołu szkody.


W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń„ mechanicznych możesz odmówić przyjęcia towaru.
W przypadku problemów, zawsze możesz zadzwonić pod numer naszego sklepu w celu wyjaśnienia niejasności.