SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ROCCAT SCORE Z MIKROFONEM CZARNE

ROC-14-220

Nowy produkt

SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ROCCAT SCORE Z MIKROFONEM CZARNE

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

278,75 zł

278,75 zł za 1

Więcej informacji

ROCCAT? SCORE ? PEŁNOZAKRESOWE, DWUPRZETWORNIKOWE SŁUCHAWKI DOKANAŁOWEROCCAT? Score zaprojektowano dla mobilnych graczy, którzy oczekują, że ich zestaw dokanałowy zapewni im podobne wrażenia dźwiękowe, co większe rozwiązania. Unikatowa dwuprzetwornikowa konstrukcja pozwala odbierać dźwięki w pełnym zakresie. Pozwól się porwać potężnym basom oraz czystym, wyraźnym dźwiękom średniej i wysokiej częstotliwości.

PODWÓJNE PRZETWORNIKIScore osiąga wyjątkową jakość dźwięku dzięki podwójnym przetwornikom zbudowanym z doskonałych magnesów neodymowych. Powiększony, 10-milimetrowy przetwornik zapewnia świetne niskie dźwięki, a drugi, 6,8-milimetrowy odpowiada za czyste dźwięki wysokich i średnich częstotliwości. Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna płynnie łączy oba źródła, tworząc harmonijne brzmienie, a bierne tłumienie blokuje dźwięki z zewnątrz.

MAKSYMALNA WYGODASłuchawki Score są tak niesamowicie lekkie, że doskonale czysty dźwięk będzie jedynym przypomnieniem, że macie je na głowie. Zawierają prowadnice z plastycznym kablem, który finezyjnie dostosuje się do kształtu Waszych uszu i utrzyma słuchawki na miejscu, gdy Wy będziecie w ruchu. Nakładki zapamiętujące kształt gwarantują pełną wygodę.

CZYSTOŚĆ GŁOSUDoskonałej jakości mikrofon wiernie oddaje pełne brzmienie głosu, więc przyjaciele i towarzysze z placu boju będą Was słyszeli głośno i wyraźnie. Pilot na kablu pozwala wyciszyć mikrofon oraz odtwarzać, wstrzymywać i przełączać utwory muzyczne. Zestaw zawiera specjalną przejściówkę do komputera, która sprawi, że Score przyda się nie tylko w ruchu, ale i przy biurku czy konsoli.

DWUPRZETWORNIKOWA KONSTRUKCJA


Pełny zakres częstotliwości z głębokim basem

MAKSYMALNA WYGODA


Niesamowicie lekka i dopasowana konstrukcja

BIERNA ELIMINACJA SZUMÓW


Usuwa niechciane dźwięki tła

WYSOKIEJ JAKOŚCI MIKROFON


Doskonale oddaje pełen zakres wokalny

KABEL Z PILOTEM


Łatwe i szybkie sterowanie

PLASTYCZNY MATERIAŁ


Komfortowo dopasowuje się do kształtu ucha

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ROCCAT SCORE Z MIKROFONEM CZARNE

SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ROCCAT SCORE Z MIKROFONEM CZARNE

SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ROCCAT SCORE Z MIKROFONEM CZARNE

30 innych produktów w tej samej kategorii: