Assassin's Creed Syndicate (PS4) + gratis

3307215893265

Nowy produkt

Gra na konsole PlayStation 4 Assassin's Creed Syndicate

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

134,69 zł

134,69 zł za 1

Opis

Opis ogólnyGra Assassin Creed Syndicate (PS4)
Platforma (sprzęt)Konsola PlayStation 4
Kategoria gry / programuAkcja
Wersja językowaWersja językowa: PL (napisy)

Więcej informacji

PlayStation 4 Assassin's Creed Syndicate (PS4)

Assassin's Creed Syndicate

Londyn, rok 1868. Rewolucja przemysłowa zaowocowała nowymi wynalazkami, które zmieniają życie milionów ludzi dzięki technologiom, które jeszcze niedawno wydawały się nieosiągalne.

Okazje, które się rodzą wraz z nowymi czasami ściągają do Londynu rzesze ludzi pragnących wziąć udział w tworzeniu nowego świata. Świata, który nie będzie kontrolowany przez królów, cesarzy, polityków czy religie, lecz przez nowego boga: pieniądz.

Nowy, intrygujący bohater

Nie każdy jednak stanie się beneficjentem nowych czasów. Mimo, że stanowią paliwo dla silnika Imperium Brytyjskiego, robotnicy znaczą niewiele więcej niż dawni niewolnicy. Owoce ich pracy stają się łupem kilku procent na szczycie społecznej piramidy. Robotnicy żyją w biedzie i umierają młodo, w proteście niższe klasy tworzą nowy rodzaj rodziny – gangi, które schodzą do podziemia aby walczyć o przetrwanie. Ta walka trwa aż do czasu gdzy przyłączają się do nich opiekuńczy Asasyni, zdecydowani rozpalić na nowo zarzewia dawnego konfliktu, który odbije się echem w całyum współczesnym Londynie.

Przedstawiamy Asasyna Jacoba Frye, który z pomocą bliźniaczej siostry Evie, zmieni los milionów w nadchodzącej grze Assassin’s Creed Syndicate. Wznieć płomienie powstania i przełam złowrogie okowy pętające Londyn. Rzuć się w wir walki intrygi i przygody.

Przejmij kontrolę nad podziemnym światem Londynu

Gracze moga stworzyć najpotężniejszy gang Wielkiej Brytanii z Jacobem na czele. Gang zdolny rzucic wyzwanie plutokrakom i pokonać rywali aby wyzwolić uciśnionych. Tajne kryjówki wrogów można infiltrować przy pomocy całego arsenału środków, przydatnych także przy przejęciu władzy nad całym Londynem: od napadów na pociągi po niesienie ratunku nielegalnie zmuszanym do pracy dzieciom – nic nie powstrzyma gracza od wprowadzenia sprawiedliwości na ulice metropolii.

Jako zuchwały Jacob Frye stajesz przeciwko wrogom uzbrojony w nowe typy broni (laskę ze szpadą, nóż kukri oraz kastet) i posiadając nowy zestaw zabójczych ruchów. Ulepszona taktyka walki z ukrycia pozwoli tropić cele, a nowe wynalazki (strzała z liną) pozwolą szybciej wspinać się na budynki i usuwać wrogów z zaskoczenia.

Przemierzaj Londyn ery przemysłowej

Od Pałacu Buckingham po Whitechapel, walcz i triumfuj w ogromnym, otwartym świecie Wiktoriańskiego Londynu. Przemieszczaj się stylem parkour przez poruszające się pojazdy, ścigaj wrogów, lub sam zmyl pościg. Bierz udział w wyścigach powozów, lub rozbijaj się barką po Tamizie.

Zostań mistrzem walki z ukrycia

Graj jako siostra Jakuba - Evie, nieustraszona asasyna, która jest mistrzynią skrytego i szybkiego i zabójczego ataku. Przemierzaj ulice Londynu i użyj swojej pozycji w największym londyńskim gangu aby zmienić miasto na lepsze.

 

Producent

UBISOFT

Nazwa typu

Gry, programy multimedialne

Opis ogólny

Gra Assassin Creed Syndicate (PS4)

Platforma (sprzęt)

Konsola PlayStation 4

Kategoria gry / programu

Akcja

Wersja językowa

Wersja językowa: PL (napisy)

Okres rękojmi w miesiącach

0

Miejsce serwisowania

Serwis zewnętrzny

DO PRODUKTU W GRATISIE DODAJEMY LOSOWO WYBRANĄ NAKLEJKĘ NA LIGHTBAR KONTROLERA PLAYSTATION 4

ps44

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Assassin's Creed Syndicate (PS4) + gratis

Assassin's Creed Syndicate (PS4) + gratis

Gra na konsole PlayStation 4 Assassin's Creed Syndicate

3 innych produktów w tej samej kategorii: