FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 790 CZARNO CZERWONY (USZKODZONE OPAKOWANIE)

NFG-1365

Nowy produkt

FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 790 CZARNO CZERWONY (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Więcej szczegółów

wysyłka w 24h

989,00 zł

989,00 zł za 1

Opis

PRZYCZYNA OBNIŻKIUszkodzone opakowanie zewnętrzne, produkt w pełni sprawny
Waga27
MateriałSkóra ekologiczna
Dopuszczalna waga150
Wysokość oparcia87.5
Głębokość siedziska53.5
Szerokość siedziska53
Wysokość fotela127.5 - 132.5
Regulowana wysokość siedzenia47 - 52
Podnośnik gazowyKlasa 4
Rozmiar kół60
Kąt odchylenia oparcia0 - 165
Szerokość oparcia54.5

Więcej informacji

FOTEL DLA WYMAGAJĄCYCH GRACZY
Gracze z doświadczeniem stawiają wysokie wymagania w stosunku do foteli gamingowych. To zrozumiałe. Wygoda, funkcjonalność, ergonomia to podstawa przy wielogodzinnej grze. Nitro 790 spełnia te wymagania z nawiązką i może pochwalić się trwałą i bardzo funkcjonalną konstrukcją, możliwością regulowania wysokości siedziska, kierunku ustawienia podłokietników czy kąta odchylenia oparcia. Za wytrzymałość odpowiada metalowy szkielet oraz podnośnik gazowy klasy 4. Kwestię wygody rozwiązuje ergonomiczny kształt i poduszki wypełnione pianką memory foam.

MAKSYMALNA WYGODA I ERGONOMIA

NOWY MECHANIZM NOWE MOŻLIWOŚCI
Nitro 790 pozwala dostosować wiele ze swoich elementów do potrzeb gracza. Dzięki mechanizmowi typu „frog” użytkownik może zablokować tryb bujania w dowolnym momencie, ustawiając w ten sposób kąt nachylenia siedziska do własnych preferencji. To cenny dodatek, gdy chcemy bardzo precyzyjnie ustawić parametry swojego krzesła.TWOJE IDEALNE USTAWIENIA
Dodatkowo można zmienić wysokość siedziska tak, by pasowała do wzrostu użytkownika. Fotel posiada też regulowane podłokietniki (4D), ustawiane w jednym z czterech kierunków. Do tego dochodzi możliwość zmiany kąta odchylenia oparcia do 165° - po kilku godzinach grania gracz będzie mógł wygodnie rozłożyć się na Nitro 790.
SOLIDNY WYBÓR NA LATA
Fotel Nitro 790 cechuje przede wszystkim solidność i trwałość. Mocna, metalowa konstrukcja została wypełniona bardzo wytrzymałą zimną pianką, która wypełnia każdy zakamarek oparcia i siedziska. Piankę tą z kolei obszyto najwyższej jakości ekologiczną skórą oraz skórą perforowaną, zapewniającą odpowiednią wentylację na siedzisku i poduszce lędźwiowej. Nitro 790 może się również pochwalić podnośnikiem gazowym klasy 4, o nośności do 150kg – fotel jest, więc w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenie.WYGODNIE SIĘ SIEDZI
Na to, że Nitro 790 jest tak wygodnym fotelem, wpływa kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest ergonomiczny kształt produktu, ale i poduszki zagłówkowa i lędźwiowa; te zostały wypełnione pianką memory foam, zapamiętującą kształt ciała użytkownika. Fotel posiada funkcję bujania ze wspomnianą możliwością blokady w dowolnym momencie. Nitro 790 cechuje także mobilność: mocne kółka pokryto tworzywem sztucznym. Dzięki nim użytkownik może przesuwać fotel po pokoju bez obaw, że porysuje powierzchnię.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 790 CZARNO CZERWONY (USZKODZONE OPAKOWANIE)

FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 790 CZARNO CZERWONY (USZKODZONE OPAKOWANIE)

FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 790 CZARNO CZERWONY (USZKODZONE OPAKOWANIE)

1 inny produkt w tej samej kategorii: