Mysz Razer Mamba 16000 EU

RZ01-01360100-R3G1

Nowy produkt

Najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

799,00 zł

799,00 zł za 1

Więcej informacji

Mysz Razer Mamba 16000 EU

Razer Mamba to najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Sercem myszy jest doskonały i ultra-precyzyjny sensor, który stanowi ukłon w stronę miłośników najpotężniejszych maszyn gamingowych – dzięki czułości aż 16 000 DPI, sensor Razer Mamba umożliwi komfortową grę w rozdzielczościach 4K i wyższych. Razer Mamba to mysz z charakterem, która gwarantuje niespotykane możliwości personalizacji: konfigurator Chroma pozwoli skonfigurować podświetlenie w 16,8 milionach kolorów, a a plikacja Synapse zapewni najwyższą precyzję i najlepsze doświadczenia, dzięki możliwości dostrojenia czułości co do do 1 DPI. Razer Mamba powstała z wykorzystaniem pionierskiej technologii Adjustable Click Force, dzięki której gracze zyskują możliwość ustawienia także oporu lewego i prawego przycisku myszy. Poszukujący najlepszych doświadczeń z grami MOBA oraz dynamicznymi RTS mogą zmniejszyć opór klawiszy, by zredukować zmęczenie dłoni. Snajperzy, czekający na najlepszy moment, by oddać headshot, zmienią ustawienia, by doskonale poczuć każde pociągnięcie za spust. 

 

mysz razer

 

Najdokładniejszy sensor gamingowy na świecie – aż 16 000 DPI

Aby zapewnić nadzwyczajną czułość, nowa Razer Mamba została wyposażona w najdokładniejszy sensor gamingowy na świecie, z możliwością dopasowania czułości co do 1 DPI i wykrywaniem podniesienia myszy o zaledwie 0,1 mm. Dzięki temu błyskawicznie zareagujesz na ruch przeciwnika i pokierujesz swoją postać do zwycięstwa.

 

Podświetlenie Chroma

Niezależnie od tego, w co grasz, Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. System Chroma od Razer to nie tylko wielokolorowe podświetlenie. To nieskończone możliwości personalizacji, dzięki którym jeszcze lepiej wyrazisz swój styl. To to aż 16,8 milionów kolorów, wiele opcji a także synchronizacja kolorów i wzorów podświetlenia pomiędzy wszystkimi urządzeniami dla graczy z systemem Razer Chroma.

 

Rewolucyjna technologia Adjustable Click Force

Niezależnie od tego, czy wykonujesz tysiące ultra-szybkich kliknięć, czy lubisz wyraźnie poczuć każde pociągnięcie za spust, przyciski Hyperesponse w nowej Razer Mamba sprostają Twoim oczekiwaniom. Wybierz odpowiednie ustawienie siły nacisku przycisków, aby czerpać więcej przyjemności z każdej gry.

 mysz razer

Wiodąca technologia bezprzewodowa i przewodowa

Zaprojektowana z wykorzystaniem wiodącej technologii łączności bezprzewodowej i przewodowej, dopasowanej specjalnie do potrzeb graczy, nowa Razer Mamba zapewnia większą wolność, bez ograniczania wydajności w grach. Niezależnie od tego, czy grasz z kablem czy bez, Razer Mamba zapewnia czas reakcji wynoszący 1 milisekundę. Co więcej, ze swojej Razer Mamba możesz bez przeszkód korzystać podczas ładowania, nie narażając się na niechciane przerwy w rozgrywce.

  

Specyfikacja:

 • Sensor laserowy 16 000 DPI
 • Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
 • Klawisze w technologii Adjustable Click Force
 • 9 programowanych klawiszy, w tym rolka tilt-click
 • Tryb przewodowy oraz bezprzewodowy z czasem reakcji 1ms
 • Magnetyczna stacja dokująca
 • Praca na baterii: około 20 godzin nieustannej gry
 • Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru
 • Razer Synapse
 • Kabel USB w oplocie z tworzywa o długości 2,13m
 • Wymiary: 128mm (długość) x 70mm (szerokość) x 42,5mm (wysokość)
 • Przybliżona waga: 125g

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mysz Razer Mamba 16000 EU

Mysz Razer Mamba 16000 EU

Najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów

10 innych produktów w tej samej kategorii: