Xbox One Gra Quantum Break Zobacz większe

Xbox One Gra Quantum Break

U5T-00023

Nowy produkt

113,00 zł

113,00 zł za 1

Więcej informacji

NAPRAW CZAS, ZANIM ROZPADNIE SIĘ PRZEZ NIEGO CAŁY ŚWIAT

W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu musisz zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielasz się w Jacka Joyce’a, a Twoim zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu. Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce.

ZANURZ SIĘ W DRAMATYCZNEJ HISTORII
Wadliwa maszyna do podróży w czasie rozbiła czas w drobny mak. Teraz jedynie Jack Joyce może go złożyć w całość. W trakcie walki o czas musi też zmierzyć się z Monarch Solutions – bezwzględną korporacją ochroniarską, którą kieruje jego niegdysiejszy przyjaciel, a obecnie zaciekły wróg, Paul Serene, próbujący go powstrzymać i zniszczyć czas już na zawsze.

TOCZ WALKĘ ZA POMOCĄ CZASU
Wejdź do akcji w zupełnie nowym wymiarze w świecie, w którym czas został rozbity na drobne kawałki. Zatrzymuj czas, by uzyskać przewagę nad przeciwnikami, zakrzywiaj ich przeszłość i jednym dotknięciem zmieniaj zatrzymane w czasie przedmioty w broń. Kiedy masz w swoim arsenale czas, walka nigdy nie będzie przewidywalna.

STERUJ ZNISZCZENIEM NA WIELKĄ SKALĘ
Czas załamuje się dookoła Ciebie, gwałtownie zmieniając bieg wydarzeń. Może się to zdarzyć w każdej chwili i spowodować wszelkie możliwe katastrofy. Steruj tymi nieprzewidywalnymi zdarzeniami lub stań się ich ofiarą.

GRAJ I TWÓRZ SCENARIUSZ
Gra to dopiero początek. Zanurz się w pełnym akcji świecie Quantum Break, któremu towarzyszy emocjonujący, tworzony na bieżąco serial. Twoja gra ma wpływ na to, jak potoczy się dalsza historia – to coś zupełnie nowego w świecie rozrywki. Połączenie gry i serialu daje dynamicznie zmieniającą się historię, z jaką nie spotkasz się nigdzie indziej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Xbox One Gra Quantum Break

Xbox One Gra Quantum Break

30 innych produktów w tej samej kategorii: