Fotel dla gracza Noblechairs EPIC Real Leather (czarno-biało-czerwony)

NBL-RL-EPC-001

Nowy produkt

Fotel dla gracza Noblechairs EPIC Real Leather (czarno-biało-czerwony)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 539,99 zł

Opis

Wymiary [S x W] (mm) 1310 - 1410 x 670 x 710 mm
Kolorczarno-biało-czerwony
Wymiary1310 - 1410 x 670 x 710 mm
Akcesoria w zestawieZestaw zawiera poduszka zagłówkowa | poduszka lędźwiowa
MateriałSkóra naturalna (poszycie) | pianka (wypełnienie) | stal (rama) | nylon / poliuretan (kółka) | Poliuretan (podłokietniki)
Wymiary [W x S x G] (mm)Wysokość oparcia 890 mm Wysokość siedziska 490 - 590 mm Szerokość siedziska 560 mm Głębokość siedziska 565 mm Kąt obrotu 360°
Waga (kg)28 kg
Wysokość oparcia890 mm
Głębokość siedziska565 mm
Szerokość siedziska560 mm
Maksymalne obciążenie120 kg
Kąt odchylenia oparciaKąt odchylenia 90° - 135°
Gwarancja producenta24 miesiące
Masa28 kg
Zestaw zawierapoduszka zagłówkowa | poduszka lędźwiowa
Kąt obrotu360°
Kąt odchylenia90° - 135°
Wysokość siedziska490 - 590 mm

Więcej informacji

Noblechairs EPIC Real Leather
Pierwsze na świecie krzesło z prawdziwej skóry, EPIC absolutnie nie godzi się na kompromis w kwestii jakości. To luksusowe krzesło najwyższej klasy, dzięki czemu jest idealnym elementem wystroju w biurze lub pokoju gracza. Zbudowany w ergonomicznej formie, która zakrzywia się i chroni naturalny kształt pleców, EPIC utrzymuje swojego pasażera pod opieką nawet podczas długich okresów użytkowania. Zimna piankowa tapicerka jest gęstsza niż przeciętnie, dzięki czemu jest odporna na zużycie bez utraty nawet uncji komfortu. Zainspirowane wnętrzami największych samochodów świata, projekty Noblechairs są subtelne i wymowne. Każdy EPIC jest wyposażony w liczne opcje indywidualizacji, dzięki którym możesz usiąść w dowolnej pozycji i pod odpowiednim kątem.

Niesamowity Design

Noblechairs tworzy produkty premium. Nie szczędzi kosztów, aby oferowane produkty były najlepsze w branży, łącząc nienaganne wzornictwo z najlepszymi materiałami i niestrudzonym wykonaniem. Celem jest zapewnienie krzesła, które jest doświadczeniem, wyborem stylu życia.

Delikatnie wytłoczone logo ponadczasowej korony noblechairs zdobi zagłówek, któremu towarzyszy emblemat z aluminium, który wspaniale błyszczy na oparciu. Każde siedzisko jest wykończone wspaniałymi szwami w kształcie diamentu, aby jeszcze bardziej zwiększyć poczucie ekskluzywności.

ERGONOMIA ŚWIATOWEJ KLASY

Źle zbudowane krzesła mogą powodować długotrwałe uszkodzenia pleców, co może prowadzić do problemów zdrowotnych przez całe życie. Wszystkie fotele noblechairs zapewnią niewiarygodne wsparcie ergonomiczne. Oparcie dostosowuje się do kształtu pleców w sposób, który naturalnie poprawia postawę, a swobodnie dołączone poduszki na głowę i lędźwi zapewniają dodatkowe wsparcie. Produkty posiadają powszechnie uznaną certyfikację DIN EN 1335, brytyjskie przepisy bezpieczeństwa przeciwpożarowego (BS 5852) oraz akredytację BIFMA dla krzeseł biurowych.

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi przechyłu, wysokość i rozkład są w pełni konfigurowalne.

Zastosowany mechanizm blokujący, umożliwia wysublimowaną wygodę, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje. Oznacza to, że jeśli chcesz, możesz przechylić krzesło i zablokować je, pozwalając zrelaksować się bez obawy utraty równowagi.

Podłokietniki 4D

Podłokietniki 4D można bez końca dostosowywać. Dzięki licznym opcjom wysokości, głębokości, szerokości i kąta z pewnością znajdzie się konfiguracja dla każdego użytkownika.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fotel dla gracza Noblechairs EPIC Real Leather (czarno-biało-czerwony)

Fotel dla gracza Noblechairs EPIC Real Leather (czarno-biało-czerwony)

Fotel dla gracza Noblechairs EPIC Real Leather (czarno-biało-czerwony)

2 innych produktów w tej samej kategorii: