Podnóżek AKRACING – Czarno-czerwony

ACA-RED

Nowy produkt

Podnóżek pod nogi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,99 zł

169,99 zł za 1

Opis

Typ gwarancjiProducenta
Okres gwarancji (miesiące)24 miesiące
Pasuje dowszystkich foteli i biurek
Typ akcesoria dla graczapodnóżek do foteli

Więcej informacji

Oficjalny podnóżek rekomendowany do foteli obrotowych i biurek firmy AKRACING. Wersja z czarną powierzchnią główną oraz czerwonym szkieletem bocznym. Duża przestrzeń na stopy, która dodatkowo pokryta została poprzecznymi zagłębieniami, mającymi ułatwić trzymanie stóp w wybranej pozycji. Zagłębienia eliminują zjawisko ześlizgiwania się stóp oraz ułatwiają wentylację skóry.

Możliwość dostosowania nachylenia do własnych potrzeb. Zmian ustawienia można dokonywać bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Służą do tego specjalne pokrętła.

Dzięki niemu Tówja praca i długie godziny grania nie będą uciążliwe dla pleców i nóg.

Konstrukcja wyprodukowana z tworzywa sztucznego, które dobrze znosi stały nacisk, nie jest łamliwe i nie pęka. Środkowa powierzchnia została w 4 punktach połączona mechanicznie z bocznymi podporami. Połączenia zostały elegancko zamaskowane czarnymi zaślepkami. Posiada antypoślizgowe gumki, dzięki czemu podpora nie ślizga się i nie zmienia swojego położenia.
Wszystkie krawędzie podnóżka zostały zaokrąglone, aby kontakt z nimi był dla stóp zawsze przyjemny i w pełni komfortowy.
Na górze podnóżka umiejscowiono logo AKRACING.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podnóżek AKRACING – Czarno-czerwony

Podnóżek AKRACING – Czarno-czerwony

Podnóżek pod nogi.

7 innych produktów w tej samej kategorii: