PlayStation 4 PRO


Rok temu mieliśmy możliwość zapoznania się z nową konsolą stworzoną przez SONY, jaką jest konsola PlayStation 4 PRO. Jest to jedna z najlepszych konsol PlayStation, które aktualnie są na rynku.

Dlaczego?

Otóż dlatego, że jest to pierwsza konsola dająca nam min.: dynamiczne granie 4K i rozrywkę w jakości 4K
technologię High Dynamic Range zapewnia intensywne, żywe kolory oraz moc graficzna dwa razy większa niż w standardowym PS4.

Pomimo, tego,że wyszła w roku 2016 nadal cieszy się dużą popularnością wśród konsol a jej sprzedaż nadal jest dobrze ugruntowana na rynku gamingowym.

Dużym plusem dla firmy SONY na pewno jest fakt, iż mamy tutaj pojemność aż 1TB oraz wszystkie akcesoria do konsoli PS4 są z nią kompatybilne.

jeśli chodzi o sam wygląd konsoli wiele się nie zmienia. Praktycznie wygląd konsoli jest taki sam , jak wcześniejsze generację, dochodzi nam tutaj tylko kolejna warstwa jeśli chodzi o wysokość, obudowa jest cała chropowata oraz jest większa od poprzednika.

Na pewno ważną rzeczą jest fakt wagi, ponieważ nowa konsola Sony waży 3,3 kg, w porównaniu do 2,8 kg modelu z 2013 roku i a PS4 Slim tylko 2kg .

 

 

W naszym sklepie znajdzie sporo akcesoriów pasujących do nowej wersji kontrolera , który jest aktualnie dodawany do konsol, które wyszły po roku 2013 oraz możliwość zmiany jego designu, by móc cieszyć się indywidualnością .

 Jedyne co nas będzie w tym ograniczać to nasza wyobraźnia i fakt oczekiwania na zakończenie projektu tworzenia własnych grafik na pada.

 

 

Playstation 4 Pro 1 TB 

 

 

 

 

Nie od dziś wiadomo, że SONY i Microsoft co roku przebijają się swoimi konsolami, tworząc nowe, potężniejsze wersje, by móc sprostać wymaganiom swoich klientów.

Dlatego, że fani SONY mają już swoją nową, lepszą wersję konsoli w sprzedaży, nadszedł czas na...

 

 

XBOX One X


Podobnie jak PlayStation 4 PRO , konsola XBOX One X ma posiadać rozdzielczość 4K,ponadto posiadać nową kartę graficzną, dzięki której poczujemy moc 6 teraflopów procesora graficznego i będziemy mogli cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością gier.

Na pewno dużą przewagą nad PS4 PRO jest fakt, iż konsola XBOX One X ma posiadać 8 rdzeniowy procesor oraz przepustowość 326 GB/s

Dużą zaletą konsoli jest to, że ma być mniejsza niż XBOX One S , ale cięższa

Microsoft gwarantuje, że będzie nadal wspierał akcesoria do konsoli, które wyszły przed XBOX One X, a nawet będą


Jeśli chodzi o kontroler dołączony do XBOX One X to ma być taki sam jak do XBOX One S - i to jest dla nas bardzo dobra informacja, ponieważ już  niebawem mamy mieć nowy asortyment, jeśli chodzi o obudowy do XBOX One S więc będziecie mogli spersonalizować swojego pada jak tylko będziecie chcieli.

 

 

 

xbox one X 

 

 

 

 

 

Podzielcie się z nami swoimi opiniami na temat konsol.

Jakie macie u siebie konsolę oraz co byście chcieli, aby u nas się pojawiło.

Czekamy na wasze komentarze !!